Hlášení rozhlasu dne 10.11. 2017

Hospoda U Zlatého soudku Vás tento víkend srdečně zve na svatomartinské   hody. Přijďte ochutnat svatomartinskou husu a sklenku svatomartinského vína.

Akce začíná v pátek od 17:00 a trvá do soboty do 16:00.

Kulturní komise obce Kvasiny Vás srdečně zve na tradiční lampionový svatomartinský průvod v neděli 12. listopadu od 17:00 hodin. Zahájení u základní školy a zakončení u kulturního domu. Občerstvení zajištěno – svatomartinské rohlíčky.

Oznamujeme občanům, že jsou ještě volné lístky na Večery při svíčkách dne 17.11.2017 Simona Babčáková. Lístky je možno zakoupit v prodejně U Benešů.

Spolek Kvasinských důchodců Vás zve na společné posezení do KD na promítání filmů Jendy Slámy. Akce se koná v úterý dne 14. listopadu 2017 od 15 hodin . Obsluha je zajištěna. Srdečně zvou pořadatelé.