Hlášení rozhlasu dne 17.10. 2017

„Představení, které prodlužuje život“

Dne 21. října 2017 zavítá do Kvasin se svojí didaktickou komedií  DON Quijote de la Ancha v režii Bolka Polívky  divadlo Klauniky Brno. Představení se uskuteční v sobotu v 18 hodin v kulturním domě.

Představení se uskuteční v rámci projektu COMENIUS 2017 – Podpora kultury s EU.

Je jedno z nejhranějších evropských představení . Je vhodné i pro rodiny se školními dětmi.

AUTO ŠKODA a.s. ve spolupráci s Obcí Kvasiny Vás srdečně zvou na Večery s celebritou – Martin Dejdar ve středu 18. října 2017 od 19 hodin do kulturního domu v Kvasinách. 90 minut zábavného rozhovoru o filmových rolích a o televizních soutěžích, proloženého písničkami ze soutěže Tvoje tvář má známý hlas!. Vstup zdarma.

Oznamujeme občanům, že byl zahájen předprodej lístků na adventní výlet do Prahy na představení na motivy H.CH. Andersena Děvčátko vánoční příběh . Výlet se uskuteční v sobotu dne 16. prosince 2017 . Divadlo je od 18:00 ve Studiu DVA na Václavském náměstí. Cena je 400 Kč na osobu včetně dopravy. Odjezd autobusu v 9 hodin od Soudku, dále zastávky ÚSP, Požární zbrojnice, dolní Konzum, Zámecká – u kostela.