Hlášení rozhlasu dne 6. 4. 2016, 16.00 hodin

Kulturní komise Obce Kvasiny Vás srdečně zve na obnovený "DIVADELNÍ VEČER PŘI SVÍČKÁCH", který se koná v pátek 8. dubna od 19.00 hodin v Kulturním domě v Kvasinách. Na programu jsou ukázky Rychnovských divadelníků z muzikálu Limonádový Joe v doprovodu kapely Pružná těla, uvádí Josef Koráb. Místenky je možno objednat v obchodě "U Benešů". Občerstvení zajištěno.

Oznamujeme občanům, že do obce přijede zemědělské družstvo Mrákotín, které nabízí chlazené krůty celé a porcované, 85,00 Kč za kilogram. Prodej se uskuteční ve čtvrtek 7. dubna, a to od 12.45 hodin na parkovišti před Kulturním domem a od 13.00 hodin před Ústavem sociální péče.

Základní a mateřská škola Kvasiny oznamuje, že ve dnech 13. a 14. dubna budou u školy kontejnery na karton a tříděný papír.