Hlášení rozhlasu dne 8. 4. 2016, 16.00 hodin

Kulturní komise Obce Kvasiny Vás srdečně zve na obnovený "DIVADELNÍ VEČER PŘI SVÍČKÁCH", který se koná v pátek 8. dubna od 19.00 hodin v Kulturním domě v Kvasinách. Na programu jsou ukázky Rychnovských divadelníků z muzikálu Limonádový Joe v doprovodu kapely Pružná těla, uvádí Josef Koráb. Místenky je možno objednat v obchodě "U Benešů". Občerstvení zajištěno.

Základní a mateřská škola Kvasiny oznamuje, že ve dnech 13. a 14. dubna budou u školy kontejnery na karton a tříděný papír.

Spolek Kvasinských důchodců Vás zve na autobusový výlet do Lysé nad Labem na výstavu jarních cibulovin Narcis 2016 a prodejní výstavu Elegance-Avantgarda. Odpoledne bude prohlídka Skanzenu lidových staveb a muzeum Moto-Velo v Přerově nad Labem. Výlet se uskuteční ve čtvrtek 21. dubna, časy odjezdů jsou v 7.00 hodin Kvasiny soudek, v 7.05 hodin Kvasiny hasičárna a v 7.10 hodin Kvasiny dolní konzum. Přihlášky se budou přijímat ve středu 13. dubna v klubovně od 9 do 11 hodin. Cena je 100,00 Kč pro člena a 150,00 Kč pro nečlena. V ceně je doprava a vstupy. Těšíme se na Vaší účast.