Hlášení rozhlasu dne 10.6.2016 v 16,00 hodin

Volejbalový klub Auto Škoda Kvasiny Vás zve na oslavy 75. let volejbalu v Kvasinách, které se uskuteční v sobotu 11. června od 14,00 hodin ve volejbalovém areálu v Kvasinách. Na programu oslav bude uvítání účastníků a hostů, zhodnocení činnosti, ukázka barevného minivolejbalu, mistrovské utkání mužů Kvasin, exhibice plážového volejbalu a volná zábava.

Srdečně Vás zveme na kvasinskou pouť, která se koná od 10.6 - 12.6. u kulturního domu. Občerstvení bude zajištěno v kulturním domě, včetně nabídky teplých jídel - v pátek od 17 hodin, v sobotu a v neděli od 11 hodin. V sobotu 11. června od 20,00 hodin bude v kulturním domě pouťová zábava se skupinou Bantam.

Hospoda u Zlatého soudku Vás srdečně zve tento víkend, v sobotu a v neděli na pouťové menu. Přijďte ochutnat knedlíčkovou polévku, svíčkovou na smetaně nebo řízek s bramborovým salátem.

V neděli 12. června Vás zveme do zámku v Kvasinách na zámeckou neděli s auto-moto veterány. Akce proběhne od 10 hodin, od 15 hodin bude spanilá jízda, po celou dobu bude v loveckém sále zajištěno občerstvení.

Oznamujeme občanům, že dne 13. června od 18,00 hodin se v Kulturním domě  koná 13. zasedání Zastupitelstva Obce Kvasiny.

V sobotu 11. června v 17 hodin vás zveme na pouťovou mši do zámecké kaple svatého Antonína.

Spolek důchodců Vás zve v úterý 21. června na autobusový výlet do Kuksu a okolí. Na programu bude prohlídka závodu Juta Dvůr Králové, ZOO Dvůr Králové, prohlídku zámku Kuks, při zpáteční cestě zastávka na večeři. Odjezd autobusů je v 7,30 od Soudku, 7,35 od Hasičské zbrojnice, 7,40 od dolního Konzumu. Přihlášky se budou přijímat ve středu 15. června od 9-11 hodin v klubovně. Cena je 100 Kč pro člena a 200 pro nečlena spolku.