Hlášení rozhlasu dne 17. 8. 2016 v 16.00 hodin

Kulturní komise obce Kvasiny Vás srdečně zve na 2. ročník TOUR DE KVASINY aneb procházka Kvasinami tak, jak je neznáte, která se koná v sobotu 20. srpna od 15.00 hodin. Tentokrát s překvapením - setkání se známou osobností naší historie. Start i cíl je před kulturním domem. Startovné dobrovolné, odměna jistá, akcí podpoříme Domácí hospic Setkání. Po skončení akce následuje koncert kapely Klapeto. Zároveň je v kulturním domě ke shlédnutí Putovní výstavba zpravodajů Rychnovska.

Kulturní komise Vás srdečně zve na koncert kapely KLAPETO, který se uskuteční v sobotu 20. srpna od 18.00 hodin před kulturním domem. Vstupné dobrovolné, akcí podpoříme Domácí hospic Setkání. V případě špatného počasí se koncert bude konat v kulturním domě.

Spolek Kvasinských důchodců zve Vás, všechny své členy, na odpolední posezení spojené s grilováním a harmonikou. akce se uskuteční ve čtvrtek 18. srpna v Kulturním domě. Začátek je v 15.00 hodin. Grilování kuřat nám zajistí osvědčení mistr grilu a hasiči z Kvasin. Dále bude podávána káva nebo čaj a zákusek. Na harmoniku přijde zahrát a zazpívat paní Anička Schutová. Vstupné dobrovolné.