Hlášení rozhlasu dne 18. - 19.8. v 16,00 hodin

Kulturní komise obce Kvasiny Vás srdečně zve na 2. ročník TOUR DE KVASINY aneb procházka Kvasinami tak, jak je neznáte, která se koná v sobotu 20. srpna od 15.00 hodin. Tentokrát s překvapením - setkání se známou osobností naší historie. Start i cíl je před kulturním domem. Startovné dobrovolné, odměna jistá, akcí podpoříme Domácí hospic Setkání. Po skončení akce následuje koncert kapely Klapeto. Zároveň je v kulturním domě ke shlédnutí Putovní výstavba zpravodajů Rychnovska.

Kulturní komise Vás srdečně zve na koncert kapely KLAPETO, který se uskuteční v sobotu 20. srpna od 18.00 hodin před kulturním domem. Vstupné dobrovolné, akcí podpoříme Domácí hospic Setkání. V případě špatného počasí se koncert bude konat v kulturním domě.