Hlášení rozhlasu dne 14. - 16. září 2016 v 16,00 hodin

MUDr. Juránková oznamuje, že v pátek 16. září neordinuje, zástup je domluven s doktorkou Juzovou v Solnici. Zároveň oznamuje, že v průběhu září probíhá očkování proti chřipce.

Kulturní komise Obce Kvasiny Vás srdečně zve na večerní pohádkový les v sobotu 17. září. Start je od 19 hodin ze zámeckého nádvoří zámku Kvasiny, občerstvení bude zajištěno.

Kulturní komise Obce Kvasiny Vás srdečně zve na další pokračování večera při svíčkách, a to s herečkou a zpěvačkou Chantal Poullain. Recitál se koná v pátek 16. září v 19 hodin v kulturním domě. Místenky je možné objednat v obchodě u Benešů.

Srdečně Vás zveme na pravidelné cvičené jógy s Magdalenou Kratěnovou. Cvičení bude každé pondělí od 18,00 hodin v nových prostorách nad Mateřskou školou Kvasiny. Cvičení je nenáročné, vhodné pro začátečníky i pokročilé, potřebujete pouze podložku na cvičení, polštářek a chuť něco nového vyzkoušet.