Hlášení rozhlasu dne 10. - 11. 10. 2016

Obecní úřad a kulturní komise v Kvasinách Vás srdečně zvou na další pokračování Večera při svíčkách, tentokrát s hercem Martinem Zounarem, který se koná v pátek 14. října v 19,00 hodin v Kulturním domě v Kvasinách. Místenky je možno objednat v obchodě U Benešů.

Dobrovolný svazek obcí Mikroregion Bělá v rámci projektu Propagace životního prostředí a zemědělství pořádá  v sobotu 15. října od 10 hodin Jarmark, který bude probíhat v prostorách a okolí Kulturního domu v Kvasinách. Občerstvení bude zajištěno.

Kulturní komise Obce Kvasiny Vás srdečně zve na Posvícenskou zábavu s kapelou Pohoda v sobotu 15. října od 20 hodin a na Zlatou hodinku se skupinou Combi v pondělí 17. října od 17 hodin, obě akce se uskuteční v Kulturním domě v Kvasinách.

Hospoda u Zlatého Soudku Vás srdečně zve na tradiční posvícení. Od soboty do neděle na Vás čekají posvícenské dobroty. V pondělí se pak můžete těšit na Zlatou hodinku s živou kapelou.

219332