Hlášení rozhlasu 13. - 14.10.2016 v 16,00 hodin

Dobrovolný svazek obcí Mikroregion Bělá v rámci projektu Propagace životního prostředí a zemědělství pořádá  v sobotu 15. října od 10 hodin Jarmark, který bude probíhat v prostorách a okolí Kulturního domu v Kvasinách. Občerstvení bude zajištěno.

Kulturní komise Obce Kvasiny Vás srdečně zve na Posvícenskou zábavu s kapelou Pohoda v sobotu 15. října od 20 hodin a na Zlatou hodinku se skupinou Combi v pondělí 17. října od 17 hodin, obě akce se uskuteční v Kulturním domě v Kvasinách.

Hospoda u Zlatého Soudku Vás srdečně zve na tradiční posvícení. Od soboty do neděle na Vás čekají posvícenské dobroty. V pondělí se pak můžete těšit na Zlatou hodinku s živou kapelou.

Vodovodní svaz Císařská studánka spolu s městem Solnice Vás zvou na výstavu pořádanou u příležitosti 70. výročí založení Vodovodního svazu. Výstavu budete moci zhlédnout v sobotu 15. října, a pak od pondělí 17. října do pátku 21. října, vždy od 10 do 16 hodin v prostorách Společenského domu v Solnici.

Kulturní komise města Solnice Vás zve na posezení s Naďou Konvalinkovou a Oldřichem Navrátilem v úterý 18. října od 19 hodin ve Společenském domě v Solnici. Předprodej vstupenek probíhá na Městském úřadě v Solnici.

Oznamujeme občanům, že cvičení jógy v pondělí 17. října se neuskuteční z důvodu konání pondělní Zlaté hodinky v Kulturním domě.