Hlášení rozhlasu dne 21.11.2016 v 16,00 hodin

Spolek kvasinských důchodců Vás zve na předvánoční koncert smíšeného pěveckého souboru X-TET z Rychnova nad Kněžnou. Vystoupení se uskuteční v pátek 25. listopadu od 18 hodin v Kulturním domě. Pod vedením Mgr. Dagmar Zemánkové uslyšíte skladby z trvalého repertoáru a písně s vánoční tématikou. Zveme všechny občany Kvasin, vstupné je dobrovolné.

Kulturní komise Obce Kvasiny Vás srdečně zve na slavnostní rozsvícení vánočního stromu v neděli 27. listopadu od 16,30 hodin u Kulturního domu v Kvasinách. Na programu je posezení v Kulturním domě od 16,00 hodin, vystoupení žáků ZŠ Kvasiny, společné zdobení stromu, děti si mohou přinést vyrobené ozdoby. Prostor před Kulturním domem bude uzavřen dopravě.

219348