Hlášení rozhlasu dne 6.4. -7.4.2017

6.4.2017
Datum ukončení:
7.4.2017

Kulturní komise Obce Kvasiny Vás srdečně zve na Herní odpoledne v neděli 9. dubna 2017 od 14:00 do 17:00 v kulturním domě v Kvasinách. Vstupné zdarma. Obsluha zajištěna. Budete mít možnost vyzkoušet si a případně i zakoupit řadu her firmy Piatnik pro děti a dospělé.

Spolek Kvasinských důchodců Vás zve na velikonoční mazanec , který se koná v úterý 11. dubna 2017 od 16 hodin v kulturním domě v Kvasinách. Společné předvelikonoční posezení bude spojené s podáváním kávy a ochutnávkou domácího mazance. Ve druhé části posezení pan Finger promítne zajimavý film z cesty po Evropě. Přijďte si popovídat a strávit příjemné odpoledne. Občerstvení zajištěno, vstupné dobrovolné. Srdečně Vás zveme.

Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Častolovice pořádá ve dnech 7.až 9. dubna 2017 tj. v pátek, v sobotu a v neděli jarní velikonoční výstavu, která má název „Velikonoce – svátky jara“. Výstava se uskuteční ve výstavním areálu v sokolovně, sokolské zahradě a zahrádkářské budově v Častolovicích od 09,oo hod. do 17,oo hod. Na této výstavě budou ukázány nejen staročeské tradice, ale i praktické ukázky staročeských řemesel ve spojitosti s „Velikonocemi“ Bohatý stánkový prodej a občerstvení bude zajištěno. Parkovné je zdarma..

Na velikonoční výstavu Vás všechny zvou pořadatelé.

219641