Hlášení rozhlasu 19.5.2017

Upozorňujeme občany, že v pátek dne 19. května 2017 od 12 hodin až do neděle 21. května 22 hodin bude uzavřena silnice třetí třídy 318 17 od křižovatky u Kochů směrem k objektu Vývoje Autoškoda v důsledku provádění výkopových prací v chodníku podél silnice. Uzavírka je označena dopravním značením

Starostka obce Kvasiny zve občany na veřejnou diskuzi a prezentaci k "Rozšíření průmyslové zóny sever, ochranný zemní val s izolační zelení - odstranění rušivých vlivů průmyslové zóny na obyvatele Kvasin" do kulturního domu v Kvasinách dne 23. května 2017 v 17 hodin. Pozvány jsou zastupitelé obce Kvasiny, zástupci KHK, zástupci ŠA a.s., zástupci MPO ČR a zpracovatelka Změny č. 1 ÚP Kvasiny ing. arch. Jana Šejvlová.