Hlášení rozhlasu dne 6.6.2017

Ve čtvrtek dne 8. června v 14.30 hodin bude Pstruhařství Dolní Babákov  nabízet čerstvé chlazené pstruhy z vlastního chovu před KD v Kvasinách.

Ryby jsou vykuchané, zachlazené, velmi kvalitní .  Prodejce se zdrží cca 15 minut.

Paní doktorka Juránková, lékařka ze Skuhrova n.B. oznamuje, že dne 9.6. tj. v pátek bude mít dovolenou. Zástup je domluven v Solnici p. doktorka Júzová.

Hospoda U Zlatého Soudku Vás srdečně zve, tento víkend, na pouťové speciality. Akce platí v sobotu od 12 hodin a v neděli od 12 hodin.

Život na Zámku, o.s., Auto JAWA klub ČR a Veteran klub Pardubice Vás zvou na Zámeckou neděli s Auto – Moto Veterány na zámku v Kvasinách dne 11. června tj. v neděli od 10 hodin .

Program: 10.00 příjezd strojů na nádvoří zámku

10.30 – 13.00 výstava strojů na nádvoří zámku

13.00 – 15.00 spanilá jízda Solnice – Kvasiny – Skuhrov n.B. a zpět

Po celou dobu výstavy hraje Zakoplaho dixiland. Mediální partner akce je Radio Černá hora.

Po celou dobu občerstvení v Loveckém sále.

Kulturní komise Obce Kvasiny a Obec Kvasiny Vás zvou ve dnech 9. – 11.6. 2017 na Kvasinskou pouť. V sobotu dne 10.6. od 21.00 v KD proběhne pouťová disco s hity na přání. Po celou dobu konání poutě je zajištěno občerstvení v kulturním domě – grilované maso, klobásy a nápoje. V pátek od 18 hodin do 22 hodin, v sobotu od 10 hodin do konce disco, v neděli od 10 hodin do 14 hodin.