Hlášení rozhlasu 29.6. - 30.6. 2017

Volejbalové turnaje

Volejbalový klub AUTO Škoda Kvasiny pořádá již 51. ročník "Tradičních letních turnajů". Konají se o víkendu 1. a 2. července ve volejbalovém areálu u železniční zastávky Solnice. Po oba dva dny je začátek v 9.15 hodin. V sobotu hrají ženy a muži okresních soutěží a také ženy a muži otevřená soutěž. V neděli jsou kategorie ženy a muži od krajských soutěží výše a smíšená družstva, ve kterých hrají minimálně dvě ženy. Občerstvení přímo v areálu zajištěno. Turnaje se pořádají za finanční podpory Královéhradeckého kraje.

Život na zámku Kvasiny, o.s. zve na letní koncert Guitar arte trio Jindřicha Kaulferse  dne 2.7. 2017 v 19.30 hod na Zámku v Kvasinách.  Občerstvení zajištěno od 18.30 hod.

Spolek Kvasinských důchodců Vás zve na zájezd na zámek Žleby a okolí. Termín konání úterý 11. července 2017.

Program: prohlídka státního zámku ve Žlebech

oběd v hospůdce „U Kosů“, Volná prohlídka náměstí ve Žlebech (kostel), Zahradnictví  Starkl, volná prohlídka. Čáslav, volná prohlídka.

časy odjezdů: 7,30 Kvasiny soudek, 7,35 Kvasiny hasičárna, 7,40 Kvasiny dol. konzum.

Přihlášky se budou přijímat v úterý 4. července 2017 v klubovně od 9 do 11 hodin.

Cena: 100,-Kč pro člena, 150,-Kč pro nečlena. V ceně je doprava a vstupy. Těšíme se Vaší účast.