Hlášení rozhlasu dne 11.8.2017

Datum konání:
11.8.2017

Doktorka Milada Juzová ze zdravotního střediska Solnice oznamuje občanům, že od  pondělí 14.8. 2017do 18.8.  má dovolenou. Zástup doktorka Juránková  praktický lékař ze zdravotního střediska Skuhrov n.B.

Pořadatelé Wikov SKI Skuhrov n.B. a Obecní úřad Skuhrov n.B. Vás zvou v sobotu dne 12. srpna na závod Běh údolím řeky Bělé – 22. ročník silničního běhu na 10 km. Závod je součástí pohárů ISCAREX CUP 2017 a Velké ceny východních Čech v bězích. Start: 9:45 hod. – vložený závod pro předškolní děti na 100 m

10:00 hodin. Hlavní závod na 10 km – kategorie A až K.

10:05 hod. vložený závod na 3 km – kategorie L a M

10:07 hod. vložený závod na 1 km – kategorie N a O

Přihlášky: písemně na adr. Křepela Jan, Podbřezí, Lhota –Netřeba 68, Dobruška 518 01 tel. 728 085 317 nebo v den konání závodu do 9.30 hodin. e-mail:jkrepela@wikov.com.

Startovné: hlavní závod 80 Kč splatných při prezentaci, 1 a 3 km bez startovného.

Ceny: Celkový vítěz získá na 1 rok putovní pohár. První tři závodníci v katagorii obdrží diplom a peněžitou nebo věcnou odměnu. Děti obdrží diplom a věcnou cenu.

Popis tratě: Po startu závodníci oběhnou okruh 400 m a pak se vydají po silnici 2 tř. směrem na Deštné v O.h. na obrátku po hradem Klečkov. Trať má po celé délce asfaltový povrch. V průběhu závodu bude provoz usměrňován Policií ČR. Značení bude provedeno na každém kilometru.

Mikroregion Bělá si Vás dovoluje pozvat na Hradní slavnosti, které se budou konat tuto sobotu 12.8.2017 od 13 hodin v areálu skuhrovského hradu.

Součástí slavností je příjezd hradního pána Mutiny s družinou, vystoupení skupiny historického šermu FORTIS, divadelní hra „Nedobytí hradu Skuhrov“ v podání divadelního spolku TYL, vystoupení hudební skupiny COMBI k poslechu i tanci. Součástí akce je i ochutnávka historických i současných laskomin.

Děti se seznámí s historickými zbraněmi a mohou se projet na koních.

Určitě se přijďte dobře pobavit v sobotním odpoledni na skuhrovském hradě, kde bude postaráno rovněž o dobré jídlo a pití.