Hlášení rozhlasu dne 23.8. 2017

Datum konání:
23.8.2017

Kulturní komise Obce Kvasiny Vás srdečně zve na koncert kapely Klapeto. Koncert se koná v neděli 27. srpna 2017 od 17.30 před kulturním domem v Kvasinách. V případě špatného počasí se akce bude konat v kulturním domě. Vstupné je dobrovolné – akcí podpoříme Domácí hospic Setkání.

Obsluha v KD zajištěna: polévka, guláš a další dobroty.

Kulturní komise Obce Kvasiny Vás zve na 3. ročník TOUR DE KVASINY. Akce se koná v neděli 27. srpna, průběžné starty od kulturního domu od 14:00 hodin do 15:30. Volba ze dvou tras – krátká a delší, start i cíl u KD. Otevřeno v KD – polévka, gulášek. Opět se dozvíte, co jste o Kvasinách možná netušili a čeká Vás setkání s osobností z naší historie, labužnická přestávka na trase a ještě něco navíc. Trasa přírodou – zvolte vhodnou obuv. Startovné dobrovolné – akcí podpoříme Domácí hospic Setkání. Následuje koncert kapely Klapeto od 17:30.