Hlášení rozhlasu 24.8. - 25.8. 2017

Kulturní komise Obce Kvasiny Vás srdečně zve na koncert kapely Klapeto. Koncert se koná v neděli 27. srpna 2017 od 17.30 před kulturním domem v Kvasinách. V případě špatného počasí se akce bude konat v kulturním domě. Vstupné je dobrovolné – akcí podpoříme Domácí hospic Setkání.

Obsluha v KD zajištěna: polévka, guláš a další dobroty.

Kulturní komise Obce Kvasiny Vás zve na 3. ročník TOUR DE KVASINY. Akce se koná v neděli 27. srpna, průběžné starty od kulturního domu od 14:00 hodin do 15:30. Volba ze dvou tras – krátká a delší, start i cíl u KD. Otevřeno v KD – polévka, gulášek. Opět se dozvíte, co jste o Kvasinách možná netušili a čeká Vás setkání s osobností z naší historie, labužnická přestávka na trase a ještě něco navíc. Trasa přírodou – zvolte vhodnou obuv. Startovné dobrovolné – akcí podpoříme Domácí hospic Setkání. Následuje koncert kapely Klapeto od 17:30.

Společenské centrum Skuhrov n.B. ve spolupráci s obcí Skuhrov n.B. si Vás dovolují pozvat na 2. ročník Slavností piva s pivovary Lobkowicz dne 26. srpna 2017 od 12 hodin. Po celý den pivní soutěže o medaile a ceny. K ochutnání a konzumaci 8 druhů piv. Od 12 hodin DJ TOMEK Hity na přání. Od 19 hodin hraje skupina COMBI. Vstup zdarma