Hlášení rozhlasu dne 13.9.2017

Upozorňujeme občany, že ve dnech od 14. září do 17. září a od 19. září do 21. září budou v celé délce ulice Spojovací, tj. v ulici směrem od školy ke Kamennému mostu, probíhat stavební práce na finálních konstrukčních vrstvách komunikace. Z tohoto důvodu bude tato ulice v daných termínech uzavřena. Žádáme tímto občany o respektování dopravního značení umístěného v této lokalitě a děkujeme za pochopení.

Kulturní komise Obce Kvasiny Vás srdečně zve na "Večerní pohádkový les", který se koná v sobotu 16. září na zámku v Kvasinách. Průběžné starty jsou od 19:00 do 20:00 hodin z nádvoří zámku. Po celou dobu bude zajištěno občerstvení, čaj zdarma. Startovné 30,00 Kč.

Spolek kvasinských důchodců zve všechny své členy na odpolední posezení spojené s grilováním a harmonikou, které se koná ve čtvrtek 14. září od 15.00 hodin v Kulturním domě. Na harmoniku přijde zahrát a zazpívat paní Anička Schutová. Vstupné dobrovolné.

Wikov SKI Skuhrov nad Bělou, oddíl běžeckého lyžování, zve všechny zájemce na ukázkový trénink, který se koná ve středu 13. září a v pátek 15. září od 16.00 hodin na hřišti ve Skuhrově nad Bělou. Oddíl je vhodný pro holky a kluky od 5 let a pro děti se zájmem o sport.

Oznamujeme občanům, že zítra 14. září v době od 8:00 do 16:00 hodin nepoteče voda z důvodů opravy poruchy na vodovodním řadu, a to v levé části obce podél hlavní komunikace směrem od bývalého konzumu v dolní části Kvasin po čerpací stanici u Kameného mostu.

Upozorňujeme občany, že dnešním dnem byl zahájen předprodej vstupenek na divadelní představení do Prahy do divadla Radka Brzobohatého na francouzskou komedii "Drahoušku toužím po tobě" v sobotu 4. listopadu 2017 od 19:00. Cena 400 Kč na osobu včetně dopravy. Odjezd autobusu: 13:00 ze zastávky u Soudku, dále zastávky  ÚSP, Požární zbrojnice, dolní KONZUM, Zámecká - u kostela.

Upozorňujeme občany, že zítra 14. září 2017 nebude v KD cvičení pro ženy kebbelts.