Hlášení rozhlasu 26.9. 2017

Spolek Kvasinských důchodců upozorňuje občany, kteří se přihlásili na autobusový zájezd na Čapí hnízdo termín konání: pondělí 2. října 2017, že odjezd je v 6,00 hodin od soudku, hasičárny, dol. konzum.

"Solnický Brouček oznamuje, že v jeho prostorách v Solnici na náměstí nad prodejnou obuvi ve třetím patře probíhá bazar dětského oblečení. Nakupovat můžete v pracovní dny od 9 do 11:30 a ve středu od 15 do 18 hodin. Akce bude probíhat až do prosince, zboží je doplňováno průběžně. Přijďte si vybrat hezké dětské oblečení za nízké ceny."

Ve dnech 28.září – 1. října 2017 se pořádá již 19. zahrádkářská výstava s názvem Zahrada východních Čech ve výstavištním areálu v Častolovicích.. Vystavovat se bude ovoce všeho druhu, zelenina, květiny, okrasné stromky, byliny a další věci ze zahrádkářské oblasti. Pro návštěvníky bude připraveno vše, co je na zahrádce potřeba. Velký výběr bude i v prodejní části. Výstava bude otevřena od 09,00 hod. do 17,00 hod., v neděli do 16,00 hod. Parkovné je zdarma.

Na výstavu do Častolovic zvou pořadatelé.