Hlášení rozhlasu 27. 9. 2017, 16.00 hodin

Spolek Kvasinských důchodců upozorňuje občany, kteří se přihlásili na autobusový zájezd na Čapí hnízdo v pondělí 2. října, že odjezd je v 6,00 hodin od soudku, dále od požární zbrojnice a od dolního konzumu.

Solnický Brouček oznamuje, že v jeho prostorách v Solnici na náměstí nad prodejnou obuvi ve třetím patře probíhá bazar dětského oblečení. Nakupovat můžete v pracovní dny od 9.00 do 11:30 a ve středu od 15.00 do 18.00 hodin. Akce bude probíhat až do prosince, zboží je doplňováno průběžně. Přijďte si vybrat hezké dětské oblečení za nízké ceny.

Oznamujeme, že ve dnech 28. září až 1. října 2017 se pořádá již 19. zahrádkářská výstava s názvem Zahrada východních Čech ve výstavištním areálu v Častolovicích. Vystavovat se bude ovoce všeho druhu, zelenina, květiny, okrasné stromky, byliny a další věci ze zahrádkářské oblasti. Pro návštěvníky bude připraveno vše, co je na zahrádce potřeba. Velký výběr bude i v prodejní části. Výstava bude otevřena od 9.00 do 17.00 hodin, v neděli do 16.00 hodin. Parkovné je zdarma.

Oznamujeme, že ve čtvrtek 28. září bude Pstruhařství Dolní Babákov nabízet čerstvé chlazené pstruhy z vlastního chovu. Ryby jsou vykuchané a zachlazené. V nabídce budou také filety a uzené. Prodej se uskuteční na parkovišti před kulturním domem od 15.00 hodin a potrvá přibližně 15 minut.