Tour de Kvasiny a koncert kapely Klapeto pro Domácí hospic Setkání - jak to dopadlo

Poděkování Domácího hospice Setkání

Rádi bychom touto cestou poděkovali obci Kvasiny za podporu Domácího hospice Setkání v letošním roce.

Obec nám již na jaře finančně pomohla dotací, ale nejen to. V srpnu nám nabídly ženy z kulturní komise obce možnost věnovat hospici výtěžek z akce Tour de Kvasiny. Nabídku jsme přijali s radostí a akce jsme se také zúčastnili. Počasí přálo a užili jsme si společně opravdu příjemné odpoledne.

Děkujeme ženám z kulturní komise obce, které měly dobré nápady a připravily pěknou trasu s poznáváním zvířátek, ale také napekly výborné buchty, koláče a jiné dobroty. Na jednom stanovišti jsme dokonce potkali i známou osobnost Magdalenu Dobromilu Rettigovou! Všichni, kdo přišli do cíle, se stali vítězi a dostali velkou čokoládovou medaili, která vyloudila úsměv na tváři malých i velkých. K večeru potom ještě zahrála skupina Klapeto a návštěvníci si mohli prohlédnout také putovní výstavu zpravodajů. Byla to pohodová a příjemná akce, na které si přišly na své všechny generace. Děkujeme!

Děkujeme Vám všem dobrým lidem, kteří jste během akce přispěli do pokladničky pro náš domácí hospic. Vybralo se 6 255 Kč, které použijeme na nákup zdravotnických pomůcek.

Služby Domácího hospice Setkání jsou, v případě potřeby, stále obyvatelům Kvasin k dispozici.

Za DH Setkání

Mgr. Andrea Kolaříková, ředitelka