Seminář na kotlíkovou dotaci

Datum konání:
28.5.2018

Královéhradecký kraj v současné době připravuje novou výzvu na Kotlíkové dotace v rámci dotačního programu „Snížení emisí z lokálního vytápění domácností v Královéhradeckém kraji“. Výzva bude zveřejněna pravděpodobně již v průběhu června 2018 s předpokládaným příjmem žádostí v září 2018. Z tohoto důvodu se bude konat informační seminář pro občany města a okolních obcí v pondělí 25. června 2018 v prostorách nového kina ve Společenském centru v Rychnově nad Kněžnou. Začátek semináře bude v 17. hodin a je zdarma.

Na semináři se dozvíte o možnosti čerpání dotace, zejména o změnách, ke kterým dochází oproti předchozím výzvám a současně bude vysvětlen celý proces od podání žádosti až po úspěšné ukončení projektu, včetně způsobu úhrady dotace. Dále bude občanům nabídnuta metodická pomoc s vyplňováním žádosti o dotaci a realizací projektu.