Obec Kvasiny mapa

Vyhledávání

Hlášení rozhlasu 7.6. - 8.6.2016Volejbalový klub Auto Škoda Kvasiny Vás zve na oslavy 75. let volejbalu v Kvasinách, které se uskuteční v sobotu 11. června od 14,00 hodin ve volejbalovém areálu v Kvasinách. Na programu oslav bude uvítání účastníků a hostů, zhodnocení činnosti, ukázka barevného minivolejbalu, mistrovské utkání mužů Kvasin, exhibice plážového volejbalu a volná zábava.

Srdečně Vás zveme na kvasinskou pouť, která se koná od 10.6 - 12.6. u kulturního domu. Občerstvení bude zajištěno v kulturním domě, včetně nabídky teplých jídel - v pátek od 17 hodin, v sobotu a v neděli od 11 hodin. V sobotu 11. června od 20,00 hodin bude v kulturním domě pouťová zábava se skupinou Bantam.

Hospoda u Zlatého soudku Vás srdečně zve tento víkend, v sobotu a v neděli na pouťové menu. Přijďte ochutnat knedlíčkovou polévku, svíčkovou na smetaně nebo řízek s bramborovým salátem.

V neděli 12. června Vás zveme do zámku v Kvasinách na zámeckou neděli s auto-moto veterány. Akce proběhne od 10 hodin, od 15 hodin bude spanilá jízda, po celou dobu bude v loveckém sále zajištěno občerstvení.

 

 

 

 


Návštěvnost stránek

277289