Hlášení rozhlasu dne 27.3. 2018

Občané Kvasin, kteří si objednali zapůjčení kompostérů, mohou na obecním úřadě od pondělí 19. března podepsat smlouvu o výpůjčce a následně si kompostéry vyzvednout. Výdej kompostérů bude probíhat ve sběrném dvoře ve dnech pondělí až čtvrtek, od 9,00 do 10,30 hodin a od 14,30 do 16,00 hodin, dokud se všechny nevydají.

Spolek Kvasinských důchodců Vás zve na společné předvelikonoční posezení nazvané velikonoční mazanec, které bude spojené s podáváním kávy a ochutnávkou domácího mazance. Ve druhé části p. Karel Fencl promítne fotografie z minulosti Kvasin a okolí a doplní zajímavým vyprávěním. Posezení se koná ve středu dne 28.3. 2018 od 15 hodin v kulturním domě. Občerstvení zajištěno.  Přijďte si popovídat a strávit příjemné odpoledne.

Firma JUKKA bude prodávat ve středu dne 28. března 2018 v čase 14:30 – 15.15 hodin před kulturním domem v Kvasinách stromky k jarní výsadbě: např. jabloně, hrušně, meruňky, nektarinky, broskve, rybízy , angrešty, rododendrony, azalky, okrasné trávy, sazenice jahod apod.

Paní doktorka Júzová ze zdravotního střediska Solnice oznamuje občanům, že dne 29.3. 2018, tj. ve čtvrtek bude mít dovolenou, zástup doktorka Juránková ze zdravotního střediska Skuhrov n.B.