Obec Kvasiny mapa

Vyhledávání

Hlášení rozhlasu dne 5.12.2017Oznamujeme občanům, že jsou již v prodeji vstupenky na Večery při svíčkách s Petrem Rychlým dne 15.12. 2017. Vstupenky je možno zakoupit v prodejně u Benešů.

Obecní úřad v Kvasinách a Spolek kvasinských důchodců pořádá pro všechny kvasinské důchodce setkání se starostkou obce, které se bude konat v pátek 8. prosince 2017 od 14 hodin v KD Kvasiny. Program: Úvodní slovo starostky, diskuse, volná zábava, společné posezení. Občerstvení je zajištěno.

Společnost Alpha v Týništi nad Orlicí hledá specialisty do různých oddělení. Nabízíme práci s novými technologiemi a podílení se na projektech pro světové značky automobilů. Více informací naleznete na webových stránkách www.kk-alpha.cz.

 

Oznamujeme občanům, že od 8.12. tj. v pátek do 16.12. 2017 bude ordinace praktického lékaře ve Skuhrově n.B. p. doktorka Juránková, z provozních důvodů uzavřena. Zástup pro akutní stavy v ordinaci Solnice MUDr. Juzová, MUDr. Juza Solnice v ordinačních hodinách. O předepsání chronické medikace možné zažádat na e-mailové adrese: pl.skuhrov@seznam.cz, následně bude zaslán elektronický recept k vytištění.


Návštěvnost stránek

266687