Obec Kvasiny mapa

Vyhledávání

Akce v okolí  

 Solnice    Slavnostni otevreni.jpg 

Newsletter Královéhradeckého kraje, který informuje o aktuálním dění v oblasti cestovního ruchu v Královéhradeckém kraji. Najdete zde také pozvánky na kulturní a společenské akce či tipy na výlet.       Newsletter_jaro-2019.pdf

 

 pozvánka na divadelní slavnosti do Skuhrova n.B.     divadlo na hradě Skuhrov n.B..pdf   

  pozvánka do Potštejna      

Kulturní pozvánky z Dobrušky:

ČERVEN2019.jpg     Divadelní Pohoda Festi-Val.jpg      koncert na peroně2019.jpg     Orlicke ozveny 2019.jpg      Slavnostni otevreni.jpg    

 KINEMATOVLAK_2019-letak-A5-web.pdf     Plakát - koncert židovské hudby.pdf       Kino-Dobruška-06_2019-web.pdf   plakát.jpg     rozšířené prohlídky opočenských zbrojnic.jpg     10.8.2019 DRVOŠTĚP CZ.JPG     2019 svátky růží.pdf      2019-07-06-HOUDKOVICE-vystava.jpg     2019.06.29 Svěcený - benefiční koncert Pohoří - menší rozlišení 2MB.jpg     13.7.2019 HASIČI CZ.JPG  

Kulturní pozvánky z Rychnova n.Kn.

Zveme do divadla-květen 2019.doc    swingovy festival 2019_plakát.pdf    PD V..pdf    PL plakát.pdf   plakát válka.pdf

 

   

 pozvánka do Vamberka MUZEUM KRAJKY   TZ_8_2019_Stanislava_Losova-final.pdf    plakat_Stanislava_Losova.jpg    losova_1.jpg    losova_2.jpg    losova_4.JPG    losova_5.jpg    

 pozvánka do Sýpky - Muzeum Orlických hor Rokytnice v OH

 

pozvánka do Orlické galerie v RK   dilny_platene_tasky_2019.jpg              

Botanická vycházka.jpg   

Dobrý den,

 

   ráda bych Vás touto cestou informovala o několika změnách, které proběhly v kalendáři akcí rychnovského muzea a jeho poboček.

Jejich seznam viz níže:

 

Přednáška RNDr. Jiřího Grygara, CSc. o astronomii v rámci cyklu Vědecké čtvrtky v Synagoze- přesunuta z důvodu pracovního vytížení dr. Grygara na úterý 18. května 2019 od 18 hodin.

Muzejní noc na Sýpce - tentokrát na téma hvězdy - přesunuta na sobotu 15. června 2019 ve večerních hodinách.

Muzejní noc v Orlické galerii a Výstavních prostorách muzea - z důvodu rekonstrukce Kolowratského zámku zrušena.

 

 

 

 pozvánka do Doudleb nad Orlicí     Kryl_plakát_2019-page-001.jpg      Hrubý - Ballard - Kučera 2019.jpg     

 

Přednášky Deštné.jpg      

 

KRKONOŠE - JEDINEČNÉ NAVENEK, PŘÁTELSKÉ UVNITŘ

KRKONOŠE - JEDINEČNÉ NAVENEK, PŘÁTELSKÉ UVNITŘ

 

KRKONOŠSKÁ SEZONA ZAPLNILA PULTY INFOCENTER

 

Aktuální turistické noviny KRKONOŠSKÁ SEZONA, které vydává Krkonoše - svazek měst a obcí, jsou již k dostání v krkonošských informačních centrech. V elektronické podobě si je můžete stáhnout na našich webových stránkách krkonose.eu. Na jejím obsahu se vydatně spolupodílela krkonošská informační centra, resp.

jejich pracovníci, kteří ze svých lokalit vybraly letošní novinky, zajímavosti a tipy na výlety.

 POHÁDKOVÉ KRKONOŠE - POJĎTE SI HRÁT!

 

Hrajete si rádi? Jste nadšení výletníci a objevovatelé? Vezměte děti a vydejte se s nimi objevovat jedinečná místa Krkonoš. Bude na vás dohlížet sám Pán hor - Krakonoš.

  Vydejte se do našich nejvyšších českých hor i jejich podhůří a orazítkujte si Krkonoše s naší razítkovací hrou Po stopách Krakonoše. TENTO ROK JE HLAVNÍ CENOU POUKAZ NA SLUŽBY V HODNOTĚ

5.000 KORUN DO KRÁSNÉHO RESORTU SV. FRANTIŠEK VE ŠPINDLEROVĚ MLÝNĚ. Další informace o naší soutěži se dočtete v aktuální Krkonošské sezoně nebo zde [6].

  [5]

 

KRKONOŠSKÁ PIVNÍ STEZKA SE OTEVÍRÁ!

 

Nejhezčí partie Krkonoš a výborné pivo k tomu, to jsou lákadla našich nejvyšších hor, kde se už šestým rokem otevírá KRKONOŠSKÁ PIVNÍ STEZKA. Zavítejte na pivní stezku do našich krásných hor a dobijte si u nás baterky! Při zdolávání stezky budete moci ochutnat unikátní piva z malých lokálních pivovarů, pobavíte se a můžete vyhrát skvělé ceny. A pokud budete mít chuť se pobavit na některém z pivních festivalů, navštivte například Tradiční Krkonošské pivní slavnosti v Jilemnici [7], Pivofest v Trutnově [8] nebo Krkonošský festival minipivovarů ve Velké Úpě.

 

 

NECHTE SE INSPIROVAT - KRKONOŠE NA 4 DNY S DĚTMI

 

"Cestujte s dětmi - je to snadné! Fakt!" - to je motto Jany a Tomáše Hájkových a jejich webu OBJEVÍME SVĚT, který vám ukáže, že s dětmi se dá cestovat s úsměvem, je to snadné a navíc i zábavné.

Hájkovi se podívali do Špindlerova Mlýna a na jejich webu se dozvíte, jak si Krkonoše užili a kam všude se podívali.

  [11]

 

PŘINÁŠÍME VÁM TO PRAVÉ Z KRKONOŠ

 

Poznejte místní farmáře a regionální výrobce! Jak? Místní akční skupina Krkonoše [12] je koordinátorem regionální značky Krkonoše originální produkt a pomáhá místním farmářům a výrobcům s propagací, odbytem jejich produktů a konkurencí. S regionálními výrobci se můžete osobně setkat na workshopech v rámci Krakonošovy stopy po řemeslech, tradicích a originálních produktech a na jarmarcích či workshopech pro veřejnost.

  [13] [13]

 

  [14]

 

HERNÍ KRAJINA PECKA JE JIŽ V PROVOZU

 

Herní krajina Pecka se otevírá všem výletníkům, dobrodruhům, poutníkům i potulkářům, kteří jsou připraveni vyrazit naproti malému rodinnému dobrodružství. MALÍ NEBO VELCÍ, V TÉHLE KRAJINĚ SE NEZTRATÍ NIKDO. Pojďte si hrát!

 

  [14]

 

SOUTĚŽTE S NÁMI A HOTELEM HORIZONT

 

Soutěžíte rádi? Pokud ano, tak sledujte náš Facebook, [15]nebo stránky Krkonose.eu [16], protože chystáme skvělou soutěž - a tentokrát bude ve hře Hotel Horizont v Peci pod Sněžkou. Jeden z vás vyhraje poukaz na ubytování pro 2 osoby na 2 noci ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí, součástí voucheru je také volný vstup do hotelového bazénu, vířivky, sauny a posilovny.

Třeba se štěstí usměje právě na vás!

  [17] [17]

 

  [18]

 

NAVŠTIVTE VYSOKÉ NAD JIZEROU

 

Znáte toto malebné městečko, které je výchozím bodem nejen do Krkonoš, ale i Jizerských hor a Českého ráje? Je odtud krásný výhled, mnoho možností k výletům, můžete zde navštívit Vlastivědné muzeum [19] a možná vás překvapí, jak Vysoké žije kulturou. Divadelní spolek Krakonoš [20] a místní loutková scéna pobaví malé i velké diváky. Velice oblíbený vysocký chléb a tolik populární zelí - to je jistota, pokud si chcete opravdu pochutnat.

  [18]

 

ZVEME VÁS NA MALOÚPSKÝ JARMARK

 

Tentokrát přijměte pozvání na TRADIČNÍ MALOÚPSKÝ JARMARK, oslavující staré krkonošské tradice, který se koná v sobotu 22.

června v kouzelném okolí kostela sv. Petra a Pavla v Malé Úpě.

Čekají vás stánky, řemeslné dílny, řezbáři, dřevorubecká show, soutěže a mnoho dalšího. Pobaví se nejen dospělí, ale i děti.

  [21] [21]

 

  [22]

 

TOP AKCE V KRKONOŠÍCH - ČERVEN 2019

 

Červen vykouzlí úsměvy na dětských tvářích a přinese jim náruč zážitků, jaro se prostřídá s létem a zrodí se nová turistická sezona. UŽIJTE SI PESTRÝ KOKTEJL ČERVNOVÝCH AKCÍ NA MAXIMUM, JE JICH OPRAVDU HODNĚ.

  [22]

 

PRÁVĚ JSTE DOČETLI NEJNOVĚJŠÍ VYDÁNÍ KRKONOŠSKÉHO NEWSLETTERU.

 

Každý měsíc pro vás vybíráme ty nejzajímavější události, novinky a blížící se kulturní, sportovní a společenské akce, které zpracujeme, některé z nich přeložíme do polštiny a rozesíláme je vám, našim čtenářům - a to už více než čtyři roky. Jsme velmi rádi za vaši zpětnou vazbu a příjemné hodnocení.

 

 

Máte-li na srdci nějaký nápad, vylepšení, připomínku nebo tip na událost a akci, která by v dalším vydání newsletteru neměla chybět, NAPIŠTE NÁM na svazek@krkonose.eu. Předem děkujeme!

 

  [23] [24] [25]

 

Krkonoše - svazek měst a obcí

Zámek 1

543 01 Vrchlabí

 

svazek@krkonose.eu

 

www.krkonose.eu [26]

 

  Unikátní Krkonoše [27]

  Turisté a cyklisté vítejte [28]

  Lyžařský ráj [29]

  Krkonoše pro všechny [30]

  Hory zážitků [31]

  Služby a doprava [32]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ***********************************************************************************************

 

 

Návštěvnost stránek

292929