Obec Kvasiny mapa

Vyhledávání

Akce v okolí  

 

 

 

 2018.09.02-VESELKA.pdf

TZ_15_2018_Panenky_UNICEF.pdf     pozvanka_unicef_dilna_2018_s_logy_w.jpg    panenky_unicef_4.JPG    panenky_unicef_3.jpg    panenky_unicef_2.jpg   panenky_unicef.jpg

vytvarna_dilna_orlicka_galerie_sucha_jehla_w.jpg    vytvarna_dilna_w.jpg      vytvarna_dilna_w.jpg     jiri_sindelar_plakat_rozmberska_hrobka_w.jpg     pruzkum_hrobky_Rozmberku_1.jpg      pruzkum_hrobky_Rozmberku_2.jpg     TZ_14_2018_Prednaska_Sypka_J_Sindelar_Hrobka Rozmberku.pdf 

plakat zirec 2018.pdf     TZ_13_2018_Letni_akce _muzea.pdf     Příloha bez názvu_ 00244.pdf     VYSTAVA_OBOJZIVELNICI_Muzeum_Orlickych_hor_w.jpg   

    letní kino škoda.pdf        newsletter-2.ctvrleti v OHP 2018_final.pdf

  

 Kulturní pozvánky z Dobrušky:

 Dobruska-KINEMATOVLAK_2018-plakat-web.pdf    dobruška fest.jpg         

  

Kulturní pozvánky z Rychnova n.Kn.

 plakátRJ018.pdf    PPP018a.pdf   

 

 

 Příloha bez názvu_ 00004 newsletter Královéhradeckého kraje - léto 2018.pdf  

 

 

 

plakát na expediční kamera.pdf      cyklus přednášek v Muzeu zimních sportů Deštné v OH.pdf   

 Krkonoše jsou hory mnoha českých Nej. Jsou nejvyšší, nejnavštěvovanější, jediné s vysokohorským rázem a neuvěřitelně pestrou přírodou. Najdeme zde strmé ledovcové kary i rozlehlé horské louky, skalnaté hřebeny i malebná údolíčka lemovaná roubenými domky. Zaposlouchejme se do hukotu vodopádů i tajemného ticha slatí a rašelinných jezírek.

 KRKONOŠE - JEDINEČNÉ NAVENEK, PŘÁTELSKÉ UVNITŘ

 

 

 

KRKONOŠSKÉ CYKLOBUSY 2018

 

Již patnáctým rokem cyklobusy umožňují cyklistům i turistům překonat ta největší převýšení a vzdálenosti, a pak se vydat po značených cyklotrasách a turistických stezkách po krkonošských hřebenech a sjíždět či sestupovat dolů do podhůří hor.

Letošní rok budou cyklobusy přepravovat turisty OD 2. ČERVNA DO 30.

ZÁŘÍ 2018 opět od západu k východ Krkonoš a zase zpět.

  [4] [4]

 

  [5]

 

LETNÍ KRKONOŠSKÁ SEZONA JE TU PRO VÁS

 

TURISTICKÉ NOVINY KRKONOŠSKÁ SEZONA, které vydává Krkonoše - Svazek měst a obcí, budou k dostání v průběhu června v každém krkonošském informačním centru. V elektronické podobě si je můžete stáhnout na našich webových stránkách www.krkonose.eu [6].

Dozvíte se novinky a zajímavosti z regionu, které se vám jistě budou hodit při letním výletování.

  [5]

 

LETNÍ PROVOZ LANOVEK V KRKONOŠÍCH

 

Plánujete výlet s kamarády, romantický prodloužený víkend nebo rodinnou DOVOLENOU V KRKONOŠÍCH? Pak mezi své výlety určitě zařaďte jeden, při kterém se svezete lanovkou, rychleji se tak dostanete ,,na vrchol" a pak si budete vychutnávat výhledy na krkonošskou krajinu o něco déle.

  [7] [7]

 

  [8]

 

LETOS SPRÁVA KRNAP OPRAVÍ DALŠÍ KILOMETRY CEST

 

Sezóna umožňující stavební práce a opravy na cestách je v Krkonoších kratší, než jinde v kraji. Proto jsou nyní práce na řadě míst v plném proudu, na dalších začnou v nejbližší době.

LETOS PO CELÝCH HORÁCH SPRÁVA KRNAP OPRAVÍ 27 ÚSEKŮ LESNÍCH CEST A TURISTICKÝCH CHODNÍKŮ V CELKOVÉ DÉLCE 30,5 KM. Mnohé z nich byly v nevyhovujícím stavu a řada z nich byla poničena přívalovými dešti.

  [8]

 

ZMAPUJEME PODZEMÍ KRKONOŠ

 

Krkonoše jsou v hledáčku vědců a výzkumníků už více než 300 let. Co však našim předkům dlouhá léta unikalo, je podzemí Krkonoš. To odborníci začali intenzivněji zkoumat až v 60. letech minulého století. ODBORNĚ ZREVIDOVAT VŠECHNY KRASOVÉ JEVY, ZDOKUMENTOVAT VYBRANÉ JESKYNĚ, VYHODNOTIT JEJICH VODNÍ REŽIM A ZPROPAGOVAT PODZEMÍ KRKONOŠ si klade za cíl projekt Inventarizace krasových jevů v regionu Krkonoš podpořený z Operačního programu životní prostředí.

  [9] [9]

 

  [10]

 

KRNAP V ČESKÉM ROZHLASE HRADEC KRÁLOVÉ

 

Přečtěte si a poslechněte rozhovor s RADKEM DRAHNÝM, mluvčím Správy KRNAP, o Krkonošském národním parku a oslavách 55.

výročí KRNAP. A také rozhovor s LIBOREM DUŠKEM, etnologem Krkonošského muzea Správy KRNAP ve Vrchlabí, o druhém dílu publikace "Krkonošští rodáci vzpomínají".

  [10]

 

PECKA = HERNÍ KRAJINA PRO MALÉ I VELKÉ

 

Novinkou letošní sezóny je Herní krajina Pecka, která se otevírá v létě 2018 v PECI POD SNĚŽKOU. Herní krajina Pecka je unikátní soubor dřevěných modelů zvířat v nadživotní velikosti, lanových stezek a prolézaček. Zdarma ji můžete navštívit u horní stanice lanovky na Portášky ve Velké Úpě.

  [11] [11]

 

  [12]

 

STEZKA KORUNAMI STROMŮ KRKONOŠE NOMINOVÁNA DO SOUTĚŽE DESTINACZE

 

HLASUJTE PRO MÍSTO, KTERÉ MÁTE V ČESKU NEJRADĚJI. Dejte svůj hlas Stezce v korunách stromů Krkonoše a vyhrajte nezapomenutelné zážitky.

  [12]

 

LÉTO NA LIŠCE PRO CELOU RODINU

 

Dovolená v Krkonoších je vždy nezapomenutelným a jedinečným zážitkem. Výlety rozmanitou přírodou každému přinesou klid na duši a vykouzlí úsměv na rtech. HORSKÉ PODNEBÍ JE VŠAK NEVYZPYTATELNÉ, A TAK JE NĚKDY POTŘEBA VYZKOUŠET I DALŠÍ AKTIVITY, které pro vás každoročně připravuje Liščí farma a Yellow Point.

 

  [13] [13]

 

  [14]

 

TOP AKCE V KRKONOŠÍCH - ČERVEN 2018

 

Červen - měsíc, ve kterém k nám přichází léto, na které většina z nás už netrpělivě čeká. Těšíme se na teplé slunné dny, přírodu v plném rozpuku a spoustu zábavy, která se koná jak pod střechou, tak i pod širým nebem. V červnu nás toho čeká opravdu hodně, sedět doma by byla škoda. UŽÍVEJTE LÉTA!

  [14]

 

FOTOSOUTĚŽ ,,KRKONOŠSKÉ CHALUPY, BOUDY, ROUBENKY"

 

Vyhlašujeme jarní fotosoutěž ,,Krkonošské chalupy, boudy, roubenky" [15] O UBYTOVÁNÍ PRO 2 OSOBY NA DVĚ NOCI V HOTELU HORIZONT V PECI POD SNĚŽKOU!

 

Posílejte do konce června vaše úlovky z Krkonoš. Ať už se vydáte za historickými krkonošskými boudami nebo ,,jen" na vaši chatu, chalupu či roubenku.

 

Slunečné jarní volné víkendy vás zvou do přírody, takže příležitostí na procházky a objevování bude jistě dost...

těšíme se na vaše snímky!

 

  [16] [17] [18]

 

Krkonoše - svazek měst a obcí

Zámek 1

543 01 Vrchlabí

 

svazek@krkonose.eu

 

www.krkonose.eu [19]

 

  Unikátní Krkonoše [20]

  Turisté a cyklisté vítejte [21]

  Lyžařský ráj [22]

  Krkonoše pro všechny [23]

  Hory zážitků [24]

  Služby a doprava [25]

 

  Newsletter

  Archiv [26]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ***********************************************************************************************

 

 

Návštěvnost stránek

273250