Obec Kvasiny mapa

Vyhledávání

Návštěvní kniha

Informace k rubrice Návštěvní kniha

Tato rubrika slouží pro snadný a rychlý písemný kontakt občanů s Obecním úřadem.
Uvádějte proto prosím Vaše jméno a adresu e-mailu, jinak na texty zprávy nebudeme reagovat.

 

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 31. 8. 2011 12:01
  Mihulka Martin
  Mateřská školka

  Velice nádherné a útulné zařízení,klobouk dolů lidem kteří kolem toho měli nejvíc práce,zastupitelstvo,dělníci,zaměstnanci a ředitel p.Libor Beneš těm patří poděkování.


 • 25. 8. 2011 11:45
  Lenka Kubcová
  Pohádkový Les

  Kulturní komise Kvasiny pořádá dne 17.9.2011 od 19:30 z nádvoří zámku Kvasiny pohádkový les aneb "Jak šel Honza do světa" - startovné 20Kč


 • 24. 8. 2011 19:41
  1

  chichichi


 • 24. 8. 2011 15:02
  Kateřina Marelová

  Pane Bronislave, zřejmě ste mě ale vůbec nepochopil. Já Vám zde nezakazuji reagovat na to, co jsem napsala. Já jsem jen vyslovila svůj nesouhlas s Váší obhajobou Ing. Novákové, protože si myslím a trvám na to, že je natolik inteligentní, že se z této "nemilé" situace dostane sama, ale ro že reagujele přímo na mou osobu to nebylo vysloveno.
  Ano je mi něco málo pře 20 let, ale to ještě neznamená, že jsem byla před nedávnem naprosto neschopný pubescent, o obec a dění se zajímám už velmi dlouho, ale to Vy samozřejmě nemůžete vědět.
  Jestliže cítíte, že Vám přikazuji, tak to se velmi omlouvám, takto to myšleno nebylo, a navíc zřejmě ste nepostřehl tu větu " laskavě Vás žádám" což pokud si z českého jazyka něco pamatuji, není rozkaz natož příkaz.
  I mě bylo ctí vést s Vámi tento rozhovor.
  A co se týče Vás "1" odmítám si připouštět či odpovídat na někoho, kdo nemá ani koucek cti v sobě, aby se podepsal. S prominutím, ale se zbabělci se nebavím! Je vidět, že máte strach přiznat veřejně svůj názor. Hlavně, že tu na mě házíte špínu, ale proč mi to neřeknete do očí nebo proč se nepodepíšete??? Na to už zřejmě nemáte,takže s prominutím, ale vy ste mi úplně "šumák" !


 • 21. 8. 2011 21:30
  1
  pardon

  lepší psát s chybama než hloupě


 • 21. 8. 2011 21:29
  1
  1

  ó bóže, co tu je? s panem Bronislavem naprosto souhlasím, o paní Novákové není co říct (reagovala zcela normálně) ale Kateřino? gratuluji Vám k předvedení jak ze sebe udělat blbce - opravdu někdy dost nesmysli co tu je napsané. jste na veřejných stránkách Kvasin v návštěvní knize a jako nechcete aby lidi reagovali? i když je pravda, že na Vás je to zbytečné. a příště se opravdu nehlaste někam kde nechce být, ty lidi už tam opravdu byli před konkurzem. já osobně jsem rád, že jsem nevolil Vás a do budoucna rozhodně po tomto nebudu. i když jsem si u voleb říkal "mládí vpřed" - příště by snad bylo lepší nekandidovat, když do politiky dělat ani moc nechcete.


 • 17. 8. 2011 17:25
  Bronislav
  Reakce - Kateřina Marelová

  Milá slečno, děkuji za výstižnou odpověď. Rozčertila jste se za oslovení pubescent, přečtěte si pozorně moji poznámku a uvidíte, že neprávem. Proto nevidím důvod se omlouvat, trváte-li však na tom, že jste před pár lety nebyla děvče v pubertě (podle kandidátní listiny si matně pamatuji, že jste věku kolem 20 let - byl zde udán falešný věk?), hluboce se vám omlouvám. Píšete, že zde celou dobu říkáte svůj názor, já činím totéž a nezdá se mi vhodné, aby jste mi to zakazovala. Chcete-li aby se kdokoliv zdržel komentářů k tomu co zde píšete, není zřejmě vhodné své názory veřejně prezentovat. Jsem názoru, že tu probíhá komunikace, tak mi prosím nenařizujte k čemu se smím a k čemu se nesmím vyjadřovat. A k vašemu postřehu, Bronislav Nový, bydlištěm RK. Bylo mi ctí s vámi vést diskusi.


 • 17. 8. 2011 15:19
  Kateřina Marelová

  Bronislave, teď mi to připadá jak dvě děti na pískovišti. Necítím se jako politická osoba, to že jsem ve straně a sympatizuji s nimi neznamená, že chci být vysokým politikem. Za prvé si vyprošuji oslovení pubescent, jelikož jím už dávno nejsem, a že mě to zajímá a proč by ne? Není snad důležité vědět, co bylo? Myslím si že ano, z chyb minulých se dá poučit proto je dobré je znát, a taky so z toho dá vyčít jací lidé jsou, nemyslím tím všechny.
  Necituji zde novinové články ani televizní noviny, to by bylo pod mou úroveň. To jaké mám informace nemusím říkat Vám ani nikomu dalšímu. A nezlobte se, tohle už je jen debata mezi mnou a paní Inženýrkou Novákovou, proto Vás žádám abyste se na toto téma zdržel jakýchkoliv komentářů, myslím, že paní inženýrka hovořit i psát umí jak je vidno tak zdatně a nepotřebuje ochránce, myslím si že je natolik inteligentní, že tuto situaci zvládne sama, tak ji prosím nepodceňujte.
  Nejsem zhrzená, jsem momentálně na takové pracovní pozici, že bych ji neměnila. Ani mi není líto, že jsem se nedostala. Do výběrového řízení jsem se hlásila protože mám pro tuto funkci vzdělání a byla jsem bez práce. Věděla jsem o složení, ovšem nemluvila jsem o zaměstnancích, nedej bože! Jak Romana tak Pavla, které byly v době mé praxe na obci, jsou naprosto inteligentní a chytré holky, obecní úřad si může jedině tleskat, že je tam má(měl v případě Romany). S nimi jsem nikdy jediný problém neměla, ale co se týče zastupitelstva, u mě došlo k zvratu až v červnu, kdy sem prokoukla jací doopravdu jsou.
  Nechci se tady mít za nějakého proroka, spíš ze mě tímhle způsobem děláte s prominutím "magora" jak z nějaké sekty, až je to úsměvné! Celou dobu tady říkám jen svůj názor, zda se s ním někdo ztotožní je jen jeho věc a když bude někdo proti, je to opět jeho svobodná vůle, kdybych chtěla někoho ovlivňovat, tak to dělám inteligentnějším způsobem a ne takhle. Je vidět, že mě neznáte.
  Co se týče Kd už na to odpovídat nebudu, protože vím, že za chvíli bude zde viset daleko delší článek o KD, ale už ne ode mě.
  Jen takový postřeh, Proč se nepředstavíte celým jménem abych věděla s kým mám tu čest?
  S pozdravem!


 • 17. 8. 2011 12:27
  Bronislav
  Reakce - Kateřina Marelová

  I vám přeji slunný den! Ještě jednou se vyjádřím k vašemu příspěvku, nerad bych se zde handrkoval. Nechci se zde nikoho zastávat, to mi jistě ani jako nevoliči vaší obce nepřísluší, ale... Jako politická osoba obce zde oslovujete kolegyni, zdá se mi však, že tak činíte způsobem hodným dětského hřiště. Zmiňujete zde kauzu starou pár let nazpátek (je obdivuhodné, že jste se jako pubescent o takové věci zajímala). Citujete zde zřejmě novinové články, které považujete za jediné pravduhovořící. Píšete způsobem, že pravdu víte, proč ji tedy nepředložíte orgánům, jemž by příslušet měla. V případě doměnek, si já osobně myslím, by občan, zejména politicky angažovaný, měl respektovat presumci neviny.
  A nyní reaguji na vaši odpověď. Vaše vysvětlení, proč jste chtěla pracovat někde, kde by jste znechucením denně zvracela se mi zdá chaotické. Možná že jsem jen prostě natvrdlý, ale o složení zaměstnanců a zastupitelstva jste jistě již věděla před vaším zájmem pro tuto instituci pracovat. Tato vaše odpověď zní zrhzeně. Vlastně na tom nezáleží, vy jste ráda, že jste místo nezískala, jistě jsou i nyní občané rádi, jen si myslím, že s takovýmto přístupem jste zabrala místo nějakého jiného uchazeče, který by o tu práci zájem měl. Děkuji, že souhlasíte s nevhodností kritiky voličů, vnucovat někomu svoji pravdu se dá jistě i elegantnějším způsobem. A já zase věřím, že až občané budou sborně plakat, budou si v duchu spílat, že vás neposlechli a jistě se stanete jejich prorokem. Možná, než je kritizovat by bylo vhodnější přijít pro ně s nějakým nápadem řešení a zachránit je před situací, jak je sama upozorňujete, jenž si sami zvolili.
  A poslední věc, co se faktur týče, myslím, že jsem situaci pochopil dobře. Nevím ale, jestli jste pochopila vy mě, udivilo mě, jak je možné, že se živnostník sám nezajímá o svoje platby. Je tu vícero řešení jak situaci řešit - vodu přihlásit na sebe samého nebo jednoduše fakturu urgovat, ať již písemně nebo ústně (z KD na OÚ to není až taková dálka). Jsem si jistý, že žádný účetní by po upomínkách fakturu nezapoměl vystavit. V podstatě je to jedno, ani nevím, z jakého důvodu jste tuto kauzu zveřejnila, zřejmě poukázat na chybnou práci, ale chyby se často dějí oboustranně. Děkuji za možnost vyjádření se.


 • 16. 8. 2011 10:29
  Kateřina Marelová

  Paní Inženýrko, jak jsem si myslela, tak se i děje. S Vámi absolutně nemá cenu cokoliv řešit či rozebírat, protože ze všeho akorát utíkáte. Kdybyste měla dostatek hrdosti, tak nám všem ukážete tu pravdu, kterou si neprávem hájíte, místo toha jste "stáhla ocas" a vyrazila do protiútoku, jak hrdinské. A když mluvíte o té totalitě, to byla schválně narážka na jednoho nejmenovaného člena zastupitelstva? I když přece byste nestřílela do vlatních řad, ne?
  Bronislave, ano zúčastnila jsem se. Jsem ráda z jednoho jediného důvodu a to je složení zastupitelstva. Vím, že se zaměstnanci příjdou do styku minimálně, ale nevím, zda sem proti nim tak zaujatá nebo mám prostě jen nějaké cítění. Jedno vím, že s takovými lidmi bych nechtěla spolupracovat. Nezlobte se, ale máte pravdu není ode mě fér, takhle občany kritizovat, ale věřím, že na moje slova dřív nebo později dojde a pak bude pozdě " plakat nad rozlitým mlékem", když to mám tak přirovnat. A co se týče KD, mnebylo to vůbec myšleno tak, jak jste to pochopil. Kdyby Vám obec poslala fakturu za 4 roky zpětně, že ji neměla čas vystavit dřív, že nestíhala, chtěla bych vidět Vaši reakci...
  S pozdravem a přáním hezkého slunného dne!


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Celá záležitost byla konzultována s.p. A. Dostálem (který pro obec zajišťuje údržbu el. a veř. osvětlení) a po zjištění, že el. sloup je v majetku ČEZU byla tato událost nahlášena  

Návštěvnost stránek

296099