Obec Kvasiny mapa

Vyhledávání

Návštěvní kniha

Informace k rubrice Návštěvní kniha

Tato rubrika slouží pro snadný a rychlý písemný kontakt občanů s Obecním úřadem.
Uvádějte proto prosím Vaše jméno a adresu e-mailu, jinak na texty zprávy nebudeme reagovat.

 

Řadit od nejnovějšího Přidat komentář
 • 5. 9. 2007 20:06
  Tkadlec
  ZKOUŠKA

  zkouška rubriky "Návštěvní kniha"


 • 5. 9. 2007 21:38
  Nikita
  Konečně i Kvasiny mají slušné stránky

  Normálně jsem se za původní stránky obce Kvasiny styděla. Nepatříme mezi nějaké malé vesničky a právě kdejaká taková víska měla lepší stránky jak my. Tleskám tvůrci a věřím, že zde najdou občané vše co potřebují a hlavně vše aktuální, tak jak je to nyní.


 • 9. 9. 2007 19:28
  Nikita
  Jak je to?

  Celkem mě překvapila jedna věc. Už jsme si jako občané zvykli, že pokaď jde o zaměstnávání obecních pracovníků, vždy to bývá uděláno nějak tak jako protekčně, nevypisují se žádné konkurzy pro místní občany a ejhle je tu nový zaměstnanec z jiné vesnice. Prostě náš místní úřad nepodporuje místní lidi. Světe div se, do DPS byla přijata již třetí místní občanka L. Pohlová, to je chvályhodné, ovšem udivující, že ze seznamu žadatelů o tuto práci byla vybrána právě ona, když není kvalifikovaná pro tuto práci. Co vím na seznamu žadatelů jsou i uchazeči splňující lépe podmínky pro požadovanou práci. A vůbec je zajímavé, že je potřeba další zaměstnanec, když obyvatelé DPS sami říkají, že stávající personál se nijak nepřetrhne.


 • 10. 9. 2007 12:27
  Obec Kvasiny - Moderátor
  Odpověď na zprávu "Jak je to?"

  K Vaší připomínce stručné vysvětlení: Pro zajištění pracovních činností v rámci obce se získávají pracovníci, u který je záruka, že ke svému výkonu mají předpoklady. Navíc to není na základě výběru jednotlivce (např. starosty) ale na základě jednání rady.
  Stejně jsme postupovali u doplnění pracovnic do DPS. Tady se vybíralo z lidí, kteří měli do doby výběru na OÚ podanou žádost. Opět výběr provedla a odsouhlasila rada.

  Jaroslav Tkadlec, Iva Rýdlová


 • 10. 9. 2007 12:34
  Obec Kvasiny - Moderátor
  Odpověď na zprávu "Jak je to?", část 2.

  Paní L. Andršová byla na DPS přijata jako uklizečka, na poloviční úvazek. Pečovatelská služba je registrovanou službou a personálně musí splňovat určitá kriteria. PS Kvasiny je jednou ze 4 registrovaných PS v regionu Rychnovska. Z toho důvodu musíme splňovat personální stav nařízený zákonem. Paní L. Andršová navštěvuje akreditovaný kurz, až po jeho úspěšném ukončení bude zařazena jako pečovatelka.
  Z důvodu rozšíření PS ke klientům v terénu nastoupí k 1.10. ještě jedna kvalifikovaná pečovatelka. Tím se počet pracovníků PS uzavře.

  Jaroslav Tkadlec, Iva Rýdlová


 • 15. 9. 2007 21:04
  test
  test

  test


 • 8. 11. 2007 21:35
  Diadra
  Co s toulavými psisky?

  Po vsi se neustále toulají nějací psi, většinou velcí. Nevím jak jinde ale v dolní části obce je to pořád, že se jeden bojí jít ven, natož pak lidi co sami chtějí vyvenčit svého psa. Co obec udělá s tím aby potulní psi neohrožovali lidi a děti?


 • 10. 11. 2007 17:33
  kld
  toulavý psi

  I mě by zajímalo co hodlá obec udělat s toulavými psi.Já osobně už se bojím jít kamkoliv, protože vždy a všude na nějakého narazím, a to opravdu většinou na velkého.A s malým psem to není nic příjemného. Doufám, že změny nenastanou až když bude pozdě.


 • 10. 11. 2007 17:50
  kld
  toulavý psi

  I mě by zajímalo co hodlá obec udělat s toulavými psi.Já osobně už se bojím jít kamkoliv, protože vždy a všude na nějakého narazím, a to opravdu většinou na velkého.A s malým psem to není nic příjemného. Doufám, že změny nenastanou až když bude pozdě.


 • 14. 11. 2007 16:33
  místostarosta
  toulavý pes-odpověď

  Mrzí mne, že jste se nepředstavil,příště na takováto upozornění nebudeme reagovat, ale teď vám vysvětlení podávám:Již je problém v řešení. Našli jsme a oslovili majitele, dostal písemné upozornění.Další případ řeší Policie. Doufáme, že se stav zlepší a problém se odstraní.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Celá záležitost byla konzultována s.p. A. Dostálem (který pro obec zajišťuje údržbu el. a veř. osvětlení) a po zjištění, že el. sloup je v majetku ČEZU byla tato událost nahlášena  

Návštěvnost stránek

298897